היי, אני קרן
וזה הסיפור שלי...

הסיפור שלי מתחיל עוד שהייתי קטנה וההורים שלי אמרו לי ״לא״.

הייתה לי איזושהי ידיעה פנימית ש״לא״ זה ממש לא סוף הסיפור והמשכתי לנסות.

והתכונה שהפכה אותי לילדה סיוטית, הובילה אותי להיות אשת מכירות ממולחת ומצליחה.

במשך יותר מעשור מילאתי תפקידי מכירות בכירים וניהול פרוייקטים. אבל בתוך התפקידים האלה ראיתי הזדמנויות למלא את ארגז הכלים שלי בעוד ועוד מיומנויות. העברתי הרצאות, בניתי הדרכות, למדתי מהעובדים שלי על המיומנויות שלהם, נגעתי בשיווק, כתבתי, ערכתי, העברתיבקיצורלקחתי מה שיכלתי.

עם הזמן, השכלתי לעשות אינטגרציה בין תחומים שונים והשתמשתי במודלים, רעיונות ועקרונות מדיספלינה אחת באחרת. ככה הפכתי לכלבויניקית שמצד אחד מדריכה למכירות ומצד שני מספרת סיפורים. מצד אחד מלמדת את עצמה פרקטיקות חדשות מצד שני מעבירה את הידע הזה הלאה. מצד אחד חיה את העולם החדש, מצד שני לא שוכחת מהו הבסיס.

אתם מבינים, אצלי בראש הכל התחבר. היה לי ברור שאני לא יכולה להיות טובה רק בדבר אחדיש כ״כ הרבה דברים שמעניינים אותי. ומה אני אגיד, העולם צעד לשם במהירות, היום כל מקומות העבודה דורשים מאיתנו לדעת קצת מכל דבר כדי לספק תמונה רחבה.

החלטתי לצאת לעצמאות

ייסדתי את METHOD QUEEN מתוך ראייה אסטרטגית לצורך הארגוני באדפטציה לשינויים בעידן המודרני.

לאורך השנים פיתחתי מתודות ניהול תוך שימוש בכלי תקשורת והבנת החשיבות של יחסים משמעותיים בתוך מקום העבודה.

הדרכתי והכשרתי מאות עובדים ומנהלים וזיקקתי את הכישורים הנחוצים למנהלים ועובדים על מנת שיוכלו להוביל את הארגון לצמיחה וגדילה.

כיום אני מתרכזת בהקניית כלים פרקטים לעבודה בעולם החדש מעבירה הרצאות, סדנאות ומלווה מנהלים תוך שימת דגש על אושר עובדים וחשיבותם ליציבות ורווח ארגוני.

מרצה ב Jolt- בית הספר של העולם החדש.

סטוריטלרית | יועצת | מרצה | מנחה ומדריכה בארגונים בנושאי ניהול, תקשורת, כלים פרקטים ומכירות.

האינסטגרם שלי

יש לכם שאלה?