נו די ... תמשיכו!​​

קרן העבירה באמזון הרצאת סטוריטלינג סוחפת ומעניינת. כמה יצירתיות ואנרגיה באישה אחת. ממליץ בחום לכל מי שמחפש מרצה אנרגטית וממגנטת!
קרן מקצוענית, נעימה ומיוחדת. כל דבר שהיא נוגעת בו הופך לזהב! ממליצה פשוט לקחת כל דבר שיש לאישה הזו לתת.
קרן היא מקצוענית אמיתית! היא העבירה אצלנו הרצאה על ההשפעה של שפת הגוף והמסרים שאנחנו מעבירים בתהליכים ארגוניים - מיותר לציין שהיה מדויק ומדהים ושהתגובות מיהרו להגיע ולא נגמרו!
אם אפשר במילה אחת לתאר את העובדה עם קרן אז המילה תיהיה מקצועיות. מעבר לנסיון הרב , קרן מביאה איתה חשיבה מעבר, הבנה רחבה של הארגון ואיתה גם הצלחה . מלבד זאת , מאוד נהנתי לעבוד איתה ולקבל ממנה המון טיפים וביטחון מול לקוחות. ממליצה בחום !
עבדתי עם קרן על מספר פרויקטים בתחומים שונים, רוחב הידיעה שלה, המקצוענות והיכולת שלה ללמוד תחומים חדשים בזמן קצר מרשימה בצורה בלתי רגילה. המקצועיות שהיא מביאה לשולחן גרמה לי כמנהל להיות טוב יותר וללמוד ממנה בכל יום מחדש.
קרן יועצת ומנהלת מדהימה, עם הרבה ניסיון, ידע ויכולת נפלאה ומהירה לאבחן את הצרכים שלך, להתאים פתרונות ודרכי פעולה ליישום. ממליצה בחום!
קרן לימדה אותי איך להיות מנהל טוב יותר, נבון יותר, ובעיקר נכון יותר לעובדים שניהלתי וזאת בפרק זמן קצר יחסית. התועלות שהפקתי מהתייעצות עמה מורגשות אצלי גם היום כשאני מנהל עסק עצמאי.
גל רוסבי
שותף ומייסד במשרד עורכי-דין
קרן מדהימה - שילוב אלגנטי של שכל ורגש. יוצרת עניין ומנהלת שיח ברמה גבוה. ממליצה בחום!
שירלי משעול
מנהלת משאבי אנוש - Ness
Keren is an absolute professional. Has loads of experience. She will find ways to improve your business that will amaze you.
איוונליה טופצ׳יבה
Sales Director - QL
תודה רבה לקרן על הרצאה מרתקת של storytelling למנהלים. היה מעניין, כיף ומפרה ופידבקים מעולים מחברי קהילת Managers 4 Managers להמשך שיתופי פעולה פוריים.
Tali Dgani
HR, Managers and Community Consultant at ‎Managers 4 Managers
קרן מקצוענית, בעלת ידע רב, מתודולוגית, גישה טובה לאנשים, אינטליגנטית וכייף לעבוד עמה. אין ספק שתדע להעניק ערך ללקוחותיה. ממליץ בחום!
אורון ליקנסנברג
יועץ ארגוני בכיר