Spread the love

אנחנו יודעות כמה זה קשה להיות עצמאית.

לג׳נגל בין משימות, למלא כל פונקציה אפשרית בעסק, להמשיך לדחוף את עצמך קדימה.

בדיוק בגלל זה פיתחנו את

אז איך המרחב הולך לעזור לך להצליח?

ניהול זמן ותעדוף משימות

זיהינו שאחת הבעיות שרוב העצמאיות נתקלות בהן היא ניהול זמן. אין להן שום מסגרת שמחייבת אותן לעשות את המשימות החשובות, אבל שמגיעות להן פחות בקלות. 
המרחב של UP & START יוצר מחוייבות גבוהה, סדר במטלות ומבטיח שתתקדמי.

01
להרוויח יותר בזמן קצר

אנחנו שמות דגש על רווח ויצירת הכנסה. הבנו שאפשר לעבוד מסודר ועדיין לא לשבור את תקרת ההכנסה שהתרגלנו אליה. אנחנו שמות דגש על יצירת אסטרטגיה לעסק, פעולות שיוצרות תנועה ואינטרקציה עם קהל היעד שלך וממקסמות רווחיות.

02
ניהול אנרגיה

חשוב לנו שתהיי בטוב. שתהיי מאושרת. שתאהבי להיות עצמאית ולא רק את הרעיון של להיות כזו. אנחנו מקפידות לתרגל ניהול אנרגיה, מתוך הבנה שלפעמים הזמן הוא לא הבעיה, אלא הפוקוס. כשהמטרות והפעולות שלך יהיו ברורות, ככה גם התוצאות יגיעו. 

03
שליטה, מחוייבות והדדיות

לעיתים נדמה לנו שדברים הם לא לגמרי בידיים שלנו. המרחב שלנו מייצר שליטה מקסימלית בעסק, שכן תדרשי לחשוב על הפעולות שלך לפחות פעמיים בשבוע. המסגרת מייצרת מחוייבות הדדית בין המשתתפות. ככה פשוט, ככה משמעותי. 

04
להתראות בדידות

כל עצמאית מכירה את התחושה שהכל נופל עליה והיא מותשת כי אין לה פשוט למי לפנות.
לא עוד, המרחב שלנו יוצר קהילה שתוכלי להתייעץ איתה, לפנות אליה עם דילמות או אפילו לקבל טיפים עסקיים חשובים. לא טוב היות העצמאית לבדה. Together is Better

05

מה קורה בפועל?

תמיכה

אנחנו מבינות שפגישות קצרות במהלך השבוע נותנות מסגרת חשובה, אבל שלצד זה תעלנה שאלות ותהיות, אנחנו פה, בתמיכה אישית דרך הוואטסאפ לאורך כל השבוע.

קבוצה קטנה

אנחנו מגבילות את מספר הנשים בקבוצה כדי לאפשר לך ללמוד, לשאול שאלות ולתת מקום לחששות, לאי הוודאות לצד החלומות והשאיפות העסקיות שלך.

מפגשים דו-שבועיים

נפגש לשני מפגשים בשבוע שנועדו לעזור לך לקבוע את האסטרטגיה העסקית שלך, לנהל ולתעדף משימות, לקבל תמיכה ועיצה ולייצר אצלך מחוייבות אמיתית להצלחה שלך.

מתי ואיפה זה קורה?

נפגש בזום החל מ- 11.01.2021

פעמיים בשבוע

ימים שני וחמישי

08:00-08:45

הפעם עושות את זה נכון, הגיע הזמן!

הצטרפו למרחב שלנו!

644
480
  • המחיר כולל מע״מ הוא 562 ש״ח
  • המחיר הוא חודשי

אתן יודעות מה לעשות

סמדר היא מאמנת מוסמכת ממכון אדלר וקרן היא סטוריטלרית ויועצת אסטרטגית לעסקים קטנים – אבל זה הדבר הכי פחות מעניין לגבינו. כן, לגבינו, עוברות לדבר בגוף ראשון.

לפני כמה חודשים החלטנו לייצר סיסטמה שתעזור לשתינו לדבוק במשימות שלנו ותקדם אותנו עסקית. 

החלטנו להיפגש כל בוקר לשיחה של שעה. תוך חודש וחצי הפרודקטיביות שלנו הייתה בשיא. תוך חודשיים וצ׳ופצ׳יק, יותר מהכפלנו את ההכנסות והתנועה לעסק שלנו. 

כששאלנו את עצמנו איך זה קרה, מהר מאוד הבנו שהמחוייבות ההדדית, העיצות הטובות אחת לשניה והתחושה שאנחנו לא לבד, מיקדה את האנרגיה שלנו בעשייה. ועכשיו אנחנו נחושות להביא את הבשורה לכל בעלות העסקים שרוצות לעבור מעסק מדשדש, לעסק מתוקתק עם ניהול אנרגיה, משימות וזמן נכונים. 

מצטרפת אלינו? 

היי,

אנחנו סמדר וקרן

נגישות

רוצים להפוך למותג?

כדאי לכם לבדוק את

הקורסים שלי