מה הזווית הייחודית של העסק שלך?

תבחרו איך תרצו לקבל אותי כשותפה שיווקית

כל תהליך איתי הוא 100% מותאם אישית לעסק או הארגון איתו אני עובדת, אז אם אין משהו שמתיישב בול – בואו נדבר ונתכנן את פריצת המותג שלכם

ליווי שיווקי מותאם אישית לאסטרטגיה והמטרות העסקיות שלכם

יצירת אסטרטגיות שיווק
כתיבת סיפור מותג
בין אם כבר התחלתם לפרסם , או שאתם רק בהתחלה של המסע השיווקי שלכם, אנחנו נזקק את הצעת המכירה הייחודית שלכם , וממנה נבנה מסרים עקריים שיעברו דרך התוכן השיווקי של …

בין אם כבר התחלתם לפרסם , או שאתם רק בהתחלה של המסע השיווקי שלכם, אנחנו נזקק את הצעת המכירה הייחודית שלכם , וממנה נבנה מסרים עקריים שיעברו דרך התוכן השיווקי של המותג שלכם.

נעשה חקר מתחרים , הידוק קהלי יעד ופרסונות ומשם נבנה את האסטרטגיה השיווקית שתמקסם את התוצאות העסקיות שנגדיר.

כחלק מהליווי השיווקי , נבנה את השפה המתאימה למותג ואת הטרמינולוגיה הייחודית שלו , כשהקו המנחה הוא בידול בשוק לצד פנייה מדוייקת לקהל היעד של המוצרים או השירותים שלכם.

יצירת נכסים שיווקיים שתומכים באסטרטגיה העסקית

מכירות
סגירת השקעה
מיתוג ומוניטין
את הרעיון הייחודי של המוצר או השירות שלכם אפשר לספר לעולם בכמה דרכים , הכל תלוי בשלב בו אתם נמצאים ומי קהל היעד אליו אתם רוצים לפנות . נכסים שיווקים חשובים …

את הרעיון הייחודי של המוצר או השירות שלכם אפשר לספר לעולם בכמה דרכים , הכל תלוי בשלב בו אתם נמצאים ומי קהל היעד אליו אתם רוצים לפנות . נכסים שיווקים חשובים יכולים להיות מצגת משקיעים , מצגת מכירות או פרופיל וחברה . אבל על מנת לזהור בין כל הפרזנטציות או החומרים השיווקיים , יש צורך למצוא זווית מעניינת לספר את הסיפור שלכם ושל המוצר . ואם זה מלווה במצגת מעוצבת ומדויקת , עוד יותר טוב 🙂 כאן אני נכנסת לתמונה . אצור עבורכם נכסים שיווקיים מדוייקים , מעניינים שמניעים לפעולה משקיעים או לקוחות כדי למקסם את הפוטנציאל העסקי שלכם .

בניית נכסים דיגיטליים שהופכים את המותג שלכם לזכיר

אפיון אתרים
השבחת נכסים דיגיטליים
עמודי מכירה
יש משהו מדהים ברגע בו פותחים אתר שהוא מדייק את מה שאנחנו צריכים גם במילים וגם בחוויה שהוא מעביר אותנו . זה גורם לנו להמשיך לקרוא , לבסס אמון ולנוע לפעולה …

יש משהו מדהים ברגע בו פותחים אתר שהוא מדייק את מה שאנחנו צריכים גם במילים וגם בחוויה שהוא מעביר אותנו . זה גורם לנו להמשיך לקרוא , לבסס אמון ולנוע לפעולה . אתר , עמוד מכירה או עמוד נחיתה צריכים מחשבה אמיתית . איך לבנות אותם שמצד אחד יהיו שונים , זכירים , מעניינים ומצד שני שיעבירו חווית משתמש דיגיטלית טובה ואינטואיטיבית . בעיניי , הקסם מתרחש כשהאפיון , חווית המשתמש והתוכן נפגשים ויוצרים משהו חדש ומיוחד שעליהם רק צריך להלביש את העיצוב שידגיש את המסרים והערכים שלכם . בואו נדבר ונראה איך אני יכולה לעזור לכם להשביח נכסים דיגיטליים קיימים או לבנות חדשים .

תהליך העבודה

בכל פרוייקט יש מקום ליצירת תהליך עבודה תפור אישית, ובכל זאת, ישנן תחנות שקיימות בכל פרוייקט איתי

1 שלב 1

סטוריטלינג

סטוריטלינג, במובן העסקי שלו, זו היכולת שלנו להשתמש בנרטיב מרכזי כדי ליצור חיבור אמיתי עם הקהל שלנו. מדובר בבחירה של מסרים גלויים אותם נכתוב, מסרים סמויים שאותם הקהל יבין ללא צורך במילים וערכים אליהם הקהל יתחבר. השלב הראשון לכל בסיס שיווקי הוא למצוא את הזווית המעניינת ביותר כדי לספר את הסיפור של המותג, העסק או הארגון שלכם.

2 שלב 2

אסטרטגיה

לא משנה איזה שירות אתם צריכים, אני תמיד משלבת חשיבה אסטרטגית ותכנית שימוש בתוצרים. זו לא חכמה לבנות אתר, אם אין לו משפכים שיווקיים או לכתוב הרצאה אם אין מחשבה על קהל היעד ותהליכי מכירה שמתרחשבים לאחריה.

התהליך האסטרטגי מתרחש לפני בניית התוצרים על מנת למקסם את התוצאות של תהליכי השיווק שלכם.

3 שלב 3

איפיון וכתיבה

אחרי שברורה לנו האסטרטגיה, חשוב לאפיין את הדרך הנכונה להציג את המידע וליצור flow שמוביל את הקהל להנעה לפעולה. אפיון לפי מבנים חשוב תמיד ולא רק באתרים או עמודי נחיתה.

אחרי האפיון נכנסת כתיבת התוכן שמתכתבת עם האפיון ושניהם יחד מחזקים את המסרים השיווקיים.

4 שלב 4

חווית משתמש וחווית לקוח

אני יוצרת חוויות משתמש מדוייקות עם נוחות פונקציונלית מקסימלית בנכסים הדיגיטליים.במקביל, אני מתחשבת בחווית הלקוח בממשק השירותי מול העסק או הארגון שלכם.

אבנה עבורכם מסעות לקוח משלימים שמאפשרים תקשורת ושיח עם הקהלים כדי לחזק את המוניטין שלכם ואת רמת שביעות הרצון של הלקוחות שלכם.

5 שלב 5

הגשה ויזואלית

תסתכלו על האתר שלי. על הפרטים שלו. על השפה הויזואלית שלו ואיך היא תומכת במבנה, בפונקציונליות ובתוכן הכתוב. אותו מעצב-על יכול לעשות את אותו הדבר גם עבורכם…

יחד נדאג שהשפה הויזואלית תתאים למסרים והאסטרגיה שלכם.

בא לכם לעשות משהו ביחד?

בחרו איך נח לכם לשלוח הודעה
נגישות