בין-העולמות

פודקאסט שמפגיש רעיונות שיווק

בין-העולמות

פודקאסט שמפגיש רעיונות שיווק

הקשיבו לפרקים איך שנח לכם

הפרקים האחרונים

הצטרפו אליי פעם בשבועיים לפרקי שיחה פרקטיים על שיווק ועולמות התוכן
שמתחברים אליו. בחלקם אני מארחת מרואיינים ובחלקם חולקת מנסיוני

#19 | לא צריך לרקוד בשביל שיווק בוידיאו עם יובל מרום

זה כבר ברור לכולם שוידיאו דחק כל סגנון שיווק אחר ושהוא, בדומיננטיות, הפך להיות המלך. בפרק מרתק, יובל מרום, יוצר תוכן בוידיאו ואיש שיווק דיגיטלי, יחלוק את הכלים החשובים שלו ליצירת שיווק בוידיאו בצורה קלה ולא מאיימת שכולם יכולים ליישם על העסק והארגון שלהם. יובל מרום הוא עילוי בכל מה שקשור בוידיאו.דרכנו הצטלבו אי שם בתחילת הקורונה ואחרי חיבור מיידי, החלטנו לעבוד יחד. בזכות הכישרון המדהים שלו, יש לי היום סרטון תדמית מדהים שממשיך לקבל תשבוחות. אבל לא רק זה. היה לו חשוב ללמד אותי לערוך. לא רק בחלק הטכני, אלא איך מסתכלים על פרויקט. איך מייעלים את תהליך העריכה. איך עובדים מסודר. בחודשים האחרונים ראיתי שעמוד האינסטגרם שלו התנפח מ700 עוקבים לכמעט 6,000 בזכות פרסום סרטון וידיאו אחד בשבוע. כשהחלטתי ש״בין-העולמות״ ישלב ראיונות עומק עם מומחים בתחומם, היה לי ברור שיובל יהיה מומחה הוידיאו שאביא כדי שנלמד ממנו יחד.  ויש הרבה מה ללמוד ממנו. בין ראייה שיווקית ייחודית לטיפים פרקטיים יצא לנו פרק מרתק, רהוט וחובה לכל מי ששיווק הו א חובה בחיים העסקיים שלו.ה. מוזמנים ליצור קשר עם יובל מרום אינסטוש: https://www.instagram.com/yuvalmarom/ תוכנית ליווי: https://www.yuvalm.co.il/be-published/ פודקאסט:https://www.yuvalm.co.il/podcast/

פרק #18 סטוריטלינג אפקטיבי בצורה פרקטית

יגידו לכם שסטוריטלינג זו אמנות. יגידו לכם שאו שיש לכם את זה או שלא. אני כאן כדי להגיד לכם שכולם יכולים להשתמש בסטוריטלינג עסקי לטובת קידום הארגון, החברה או העסק שלהם. ובגלל זה הקלטתי פרק סופר פרקטי בנושא.

פרק 17: לאנשים נמאס מקורסים דיגיטליים  – אז מתי לעשות אותם?

תוכן של קורסים דיגיטליים וחומרי למידה עברו אינפלציה מטורפת מאז הקורונה, ועדיין, קורסים דיגיטליים לא הולכים להיעלם. אז איך להחליט איזה קורס לצלם? למה אנחנו בוחרים נושא כזה או אחר? איך אנחנו יכולים להחליט מה ללמוד וגם מתי להפסיק – הכל בפרק.

פרק #15: לעצב מה אחרים יגידו עליכם

מיתוג אישי מתחיל במיפוי של המידע שאחרים נחשפים אליו במרחב הוירטואלי והתמונה שהוא יוצר לגבינו.  בעזרת נכסים דיגיטליים ורשתות חברתיות, יש לנו שליטה על הדימוי שיווצר לנו. זה מתחיל במודעות בחירה של התוכן שלנו. בואו נבין איך עושים את זה.

פרק #14: למה כדאי להשקיע בתוכן אורגני 

כולם יודעים שצריך לתת ערך כדי לבנות אוטוריטה, אבל לא כולם יודעים איך ליצור תוכן מדויק שמביא את הקהל הנכון. בואו לצלול איתנו לעולם של התוכן האורגני. זה אומר איך לתרגם תוכן לפלטפורמות שונות. איך ליצור מעגל ששופך את הלקוחות לתוך המשפך. איך לעבוד פחות קשה ולבנות את האוטוריטה בעזרת תוכן שעובד.

פרק #13: המכירות והרווחיות של העסק בעזרת סיפור נכון

חוקי המשחק של עולם המכירות השתנה משמעותי בשנים האחרונות, והשינויים לא מפסיקים להפתיע. אז מה גורם לחלק מהמותגים להישאר רלוונטים לתקופה ארוכה? ואיך גם אנחנו יכולים להשתמש בעקרונות סטוריטלינג כדי לייצב את המותג שלנו והמוניטין שלו. פרק עם המון דוגמאות שמראות את השינויים שחלו ואיך אפשר להישאר רלוונטים גם בעולם המשתנה. 

פרק #12: יצירת חווית משתמש בנכס דיגיטלי

אין דבר יותר מעצבן מלהשקיע בבניית אתר, אבל לראות שיש נטישה של משתמשים או להבין שמה שרציתם למכור לא באמת נמכר… ברוכים הבאים לפרק 101 בחווית משתמש ועל מה יש לחשוב בבנייה של אתר או נכסים דיגיטליים משמעותיים ואיך לשפר משמעותית את מה שאתם מציעים לקהל שלכם.

פרק #11: איך להתנהל כמו סטארטאפ בעסק שלך?

בעלי ובעלות עסקים יוצאים לעצמאות עם רעיון בראש, אבל לפעמים ההמראה של העסק לוקחת הרבה זמן. לפעמים, התנהלות כמו סטארטאפ- לזוז מהר, להבין מה הצורך של הקהל, לעשות פיווט ולשנות כיוון, לעבוד עם תקציבים נמוכים ולעשות שיאלול.  כן, המצאנו מילה – תתמודדו עם זה. הפרק הזה הוא חובה לכל בעל.ת עסקים קטנים או פונקציות בארגונים גדולים. 

אל תפסידו אף פרק!